Neden Biz?

GARGAAR HEALTH TOURİSM’ i tercih etmeniz için 7 neden!

1-  Şikayetlerinizi ya da tıbbi olarak tanı/ön tanı konulmuş hastalığınız ile ilgili bilgileri (kan tetkikleri, radyolojik görünüm ve raporları, kullandığınız ilaçları, varsa kronik hastalıklarınız…) bizimle paylaştığınızda ilk önce şirketimizin aynı zamanda sahipleri ve kurucuları olan iki uzman hekimince ön değerlendirmeye tabi tutulacaktır.

2- Rahatsızlığınızın çözümünü en güvenilir, en sağlıklı ve en hızlı şekilde değerlendirip tarafınıza bildirilecektir.

3- Hedefimiz, seyahatiniz ve tedavinizin güvenli ve sağlıklı geçmesidir.

4- Havaalanı-otel-hastahane transferleriniz tam bir profesyonellik ve güven içinde gerçekleşecektir.

5- Tedaviniz sonrası, uygun süreler içinde sizinle diyalogda olunacak, tıbbi takibinizle ilgilenilecektir.

6- Seyahatiniz ve tedavinizin maliyetinin sizin için en uygun oranda olmasını önemseriz elbette ancak kalite ve iyi sonuç önceliğimizdir.

7- Unutmayın, sloganımız “primum non nocere” yani “önce zarar verme!”dir.

GARGAAR HEALTH TOURİSM olarak hastalıklarınızı dinliyoruz, raporlarınızı ve tahlillerinizi istiyoruz, profesyonel uzman hekimlerimiz ile değerlendiriyor ve sizlere tedavi planlarını ve fiyatlarını iletiyoruz. Kabul etmeniz halinde kapora ödemesi aldıktan sonra vize alabilmeniz için teklif formu iletiyor, bu form ile dekontu konsolosluklara bildiriyoruz. Sonrasında ulaşım için uçak, transfer için araç, konaklama için otel, tedavi için hastane ve doktorlarınızı ayarlıyor, sizleri karşılıyor, konaklamanızı ayarlıyor, hastaneye götürüyoruz. Tedavi sonrası dilerseniz sizlere turistik gezi ve aktivite planlıyor ve sizleri yine uçağınıza götürerek uğurluyor, sizlerle iletişimde kalmaya devam ediyoruz.

TEDAVİ SEÇENEKLERİ

Şeffaf Tedavi Bilgilendirmesi

7/24 ULAŞIM

Her An İletişim

REFAKATÇİ

Tanıdığınız Biziz

GÜVENİLİRLİK

Güven ve Rahatınız İçin Buradayız

SONRASI

Tedavi Bitse de Dostluğumuz Bitmez