LOKMAN HEKİM SAĞLIK GRUBU

7 Sağlık Kurumu, 280 Doktor, 2241 Personel ile hizmet vermekte olan Lokman Hekim Sağlık Grubu ile çalışmaktayız.

Websitesi : www.lokmanhekim.com.tr

MEDICANA ANKARA

20 bin metrekare kapalı alana sahip, modern teknolojisi ve teknik özellikleriyle dünyanın sayılı özel hastanesi arasında yer alan Medicana International Ankara Hastanesi başkent Ankara ve çevre bölgeler dahilinde organ ve doku nakli, radyasyon onkolojisi, medikal onkoloji, kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, tüp bebek, nükleer tıp, 24 saat acil sağlık hizmetleri ve hemodiyaliz hizmetlerini bünyesinde toplayan ilk özel hastanedir.

Websitesi : www.medicana.com.tr

BAYINDIR HASTANESİ

1992 yılında açılan Bayındır Söğütözü Hastanesi 15 bin 570 m2’lik kapalı alanda, 131 hasta yatağı, 30 yataklı yoğun bakım ünitesi, tam donanımlı 6 ameliyathane, son teknoloji ile donatılan cihazlar, ekipmanlar ve deneyimli hekim kadrosu ile hem yerli hem de yabancı hastalara, güleryüzlü, kaliteli ve hasta odaklı hizmet anlayışı ile dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Websitesi : www.bayindirhastanesi.com.tr

TOBB ETÜ HASTANESİ

TOBB ETÜ Hastanesi; T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Standartları ve ISO 9001 standartları doğrultusunda yüksek kalite sağlık hizmeti sunmaktadır. Ulusal ve uluslararası belgelendirmelere sahip olan hastanemiz kalite yönetim süreçlerini sürekli iyileştirmeler göstererek uygulamaktadır.

Websitesi : https://hastane.etu.edu.tr