HAKKIMIZDA

HER ZAMAN SİZİNLEYİZ

GARGAAR HEALTH TOURİSM, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme Belgesine ve T.C. Sağlık Bakanlığı Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesine sahip bir şirkettir.

M.Ö. 460’lı yıllarda yaşamış olan ve tıbbın babası olarak bilinen Hipokrat’ın söylediği gibi ‘’önce zarar verme’’ (“primum non nocere”) ilkesi en önemli misyonumuz olup, dünyanın neresinde olursa olsun, sağlık amaçlı her türlü taleplerini, transfer ve ulaşım hizmetleri ve konaklama hizmetlerini en güvenilir bir şekilde ve konfor içinde karşılamayı ve gerçekleştirmeyi taahhüt ediyoruz.

GARGAAR HEALTH TOURİSM, Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti Ankara’da hizmetlerini vermektedir. Teknolojik ve tıbbi donanım bakımından Ankara’nın en önemli hastaneleri ile anlaşmamız bulunmakta ve ayrıca her biri kendi branşında profesyonel olan hekim grubu ile çalışmaktayız.

Vizyonumuz ise son yıllarda ülkemizin sağlık alanındaki büyük başarısını ve güvenini daha da arttırıp gerek sağlık ve gerekse de turizm açısından hem Türkiye’nin hem de dünyadaki en güvenilir, en önde gelen şirketleri arasına girmek ve uluslararası alanda ülkemizi temsil etme gururunu yaşamaktır.

Turizm sektöründe yer alan GARGAAR HEALTH TOURİSM Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliğine Bağlı A grubu Kayıtlı Seyahat Acentasıdır.

Kuruluş amacı, hizmet verdiği misafirlerinin ihtiyaçlarını en etkili şekilde karşılayarak en uygun fiyatlar ile en yüksek memnuniyeti almaktır. Seyahat danışmanlığı alanında uzmanlaşmış kadrosu ile gerek büyük, gerek küçük çaplı organizasyonların tümüne aynı özeni göstererek, en uygun çözümleri sunar. Kalıplaşmış turizm anlayışı dışına çıkan GARGAAR HEALTH TOURİSM uluslararası sağlık turizminde önemli rol oynar. Bir çok ülke ile bağlantıları olan şirketimiz öncelikle misafirlerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayarak sadece o müşteriye özel bir hizmet sunar. Her müşterinin ihtiyaç duyduğu hizmet farklılık gösterip, sadece çalışan GARGAAR HEALTH TOURİSM, kalıplarının dışına çıkarak hep farklı ve size özel değerler taşır.

Tüm Sağlık sorunlarınızda ve Aradığınız Alternatif Tedavi ihtiyaçlarınız da sizinleyiz.

GARGAAR HEALTH TOURİSM‘de bizi tercih eden herkesin her türlü sorununu tam bilgi ile çözmekteyiz. Türkiye’de aradığınız en profesyonel kurum ve doktorlar ile sizleri buluşturuyor ve sağlık için aradığınız tüm hizmetleri kusursuz şekilde almanızı sağlıyoruz.

En modern tıp teknolojileri ile tam donanımlı hastane, klinik, muayenehanelerde aradığınız tüm hizmetlere ulaşmanız için buradayız.

Alanında uzman tecrübeli doktorlar ve son teknolojiye sahip tüm kurumların bilgilerini sizlere sunuyor, sizleri doğru tedavi almanız konusunda her zaman bilgilendiriyoruz.

Tedavi planlarınızı size uygun doğrultu da oluşturuyor, Türkiye’ye gelmeden sizler için ön araştırma yaparak sizlere rapor sunuyoruz.

GARGAAR HEALTH TOURİSM olarak sizlere en temiz ve nezih ortamlarda profesyonel sağlık desteği sunmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Her türlü süreciniz için bizlere güvenle ulaşabilir, profesyonel ve kurumsal destek alabilirsiniz.